Güncel, www.gidahatti.com

İstanbulkart kullananlar dikkat! Anında 30 TL alabilirsiniz…

16 Milyona yakın İstanbullu tarafından kullanılan İstanbulkart ile ilgili son dakika açıklaması geldi. İstanbulkart kullananlar için yeni bir kampanya daha duyuruldu. Kampanyaya göre İstanbulkart kullanıcıları kampanya koşullarını yerine getirdikleri takdirde  anında kartına 30 TL yüklenecek. Peki bu kampanyanın şartları neler? İstanbulkart’ı olanlar bu kampanyadan nasıl faydalanabilir? İşte tüm ayrıntılar…
İstanbulkart kampanyaları her gün yenileniyor ve kart kullanıcılarına kazandırmayı sürdürüyor. Metro, Metrobüs, otobüs, gibi ulaşım araçlarının dışında marketlerde de kullanımı mümkün olan İstanbulkart ile ilgili olarak yeni bir kampanya daha tanıtıldı.
İstanbulkart’ın internet sitesinde kampanya bilgilerine göre İstanbulkart sahiplerinden market alışverişi yapanların kartına 30 TL yüklenecek. Ancak bu kampanyayla ilgili en önemli şartlardan biri de daha önce marketlerden hiç alışveriş yapmamış olan İstanbulkart kullanıcıları için geçerli.
Eğer daha önce (1 ile 30 Eylül öncesi) İstanbulkart ile alışveriş gerçekleştirdiyseniz bu kampanyadan faydalanamayacaksınız.Kampanya 1-30 eylül tarihleri arasında geçerli olacak ve daha önce İstanbulkart ile hiç alışveriş yapmamış olanlar faydalanabilecek.Eğer bu kriterleri taşıyorsanız A101, Bim, CarrefourSA, Migros ve Şok Marketler’de 150 TL’lik alışverişlerde katınıza 30 TL iade ediliyor.Kampanya geçerlilik tarihi 1-30 Eylül 2022
Kampanya koşulları neler?• İstanbulkart ile daha önce marketlerde ödeme yapmamış olan kullanıcıların 1-30 Eylül 2022 tarihleri arasında A101, Bim, CarrefourSA, Migros ve Şok Marketler’den yapılacak toplamda 150,00 TL ve üzeri ödemeye 30,00 TL İstanbulkart’a iade edilecektir.• Kampanya boyunca yapılan 150,00 TL’lik ödemenin tümünün aynı İstanbulkart ile yapılması şartı bulunuyor.• Kampanyaya dijital kişiselleştirme işlemlerini tamamlamış olan, Sosyal Destek Kartları hariç tüm İstanbulkart kullanıcıları katılım sağlayabilecektir.• Bir kullanıcı kampanyadan yalnız bir kartı ile bir kez faydalanabilmektedir.• Kullanıcıların kampanyadan faydalanabilmesi için daha mutlaka marketlerden harcama yapmamış olması şartı bulunmaktadır.• Gün içerisinde yapılan ödeme iptalleri ise toplam ödemeye dahil değildir ve iptal işlemleri sonrasında toplamda 150,00 TL ödeme yapılmış olması şartı bulunmaktadır.• Ödül 30,00 TL olup 150,00TL toplam ödemenin tamamlandığı günün ertesi günü ödeme yapılan İstanbulkart’a TL talimat olarak yüklenecektir. Talimat olarak yüklenen ödül TL, herhangi bir yükleme noktasına, otobüs duraklarında yer alan talimat yükleme noktalarına, otobüslerdeki geçiş cihazlarına İstanbulkart dokundurularak ya da İstanbulkart Mobil üzerinden NFC yoluyla tanımlanabilmektedir.• Kampanyadan faydalanabilmek için İstanbulkart’ın kişiselleştirilmiş olması, açık rıza tercihlerinin açık olması ve en az bir ticari elektronik ileti izninin verilmiş olması gereklidir.• Kullanıcıların kampanyalara katılım şartlarına ve sonuçlarına dair iletileri alabilmesi için önceden alınan ticari ileti onaylarına ihtiyaç duyulmaktadır. Kampanyalardan haberdar olmak ve katılmak için ticari elektronik ileti tercihleri İstanbulkart Mobil’den ya da https://bireysel.istanbulkart.istanbul adresinden düzenlenebilir.• Ödüllendirme bilgisi İstanbulkart Mobil kullanıcılarına push bildirimi ya da SMS olarak yapılacaktır.• Kullanıcının push bildirimi kapalı olması halinde Belbim AŞ kayıtlarında kullanıcının SMS ticari elektronik ileti izni varsa ödül bilgilendirmesi SMS ile yapılacaktır. SMS ile ticari elektronik ileti izni yoksa kullanıcılara ödül TL yüklemesi yapılacak ancak SMS iletişimi yapılamayacaktır.• Kampanya koşullarında yer alan çerçeve sözleşme, açık rıza ve ticari elektronik ileti izin onaylarının, kampanyaya konu işlemin gerçekleşme tarih/saatinden önce verilmesi halinde kampanyadan faydalanılabilecektir.• Sistemsel gecikmelerden kaynaklı ödül TL yüklemelerinde oluşabilecek aksaklıklarda BELBİM AŞ müşteri memnuniyeti kapsamında TL ödül yüklemesini en kısa sürede gerçekleştirecektir.

Read More