Arşiv

AGROEXPO EURASIA YÜZLERCE MARKAYI VE YENİ TEKNOLOJİLERİ SERGİLEMEYE HAZIRLANIYOR

19 – 22 Eylül 2013 tarihleri arasında İzmir’de gerçekleştirilecek olan Agroexpo Eurasia 9. Uluslararası Tarım, Sera ve Hayvancılık Fuarı yüzlerce markanın, profesyonel ziyaretçilerin beğenisine sunulduğu Türkiye’deki en verimli tarım fuarı olma özelliğini bu sene de sürdürecekZiyaretçi ve katılımcıların beklentilerini tespit edip, beklentilerin üstünde bir performansla cevap verecek olan Agroexpo Eurasia 2013 hem katılımcı profili, hem de ziyaretçi sayısı ile sektöre damgasını vuracak.

Açık alan dahil olmak üzere toplam 6 holde ve 45.000 m2 alanda gerçekleştirilecek fuarda traktör, tarım makineleri ve yan sanayi, sulama sistemleri ve ekipmanları, seracılık, sera konstrüksiyon ve ekipmanları, tohum, fide, fidancılık firmaları, gübre ve yem, küçükbaş ve büyükbaş hayvancılık, hayvansal üretim makineleri, hayvan sağlığı ve veterinerlik hizmetleri, süt üretim endüstrisi ve zirai ilaç firmaları son teknolojilerini sergileyecek.

1.000 Otobüs Ziyaretçi

Orion Fuarcılık her yıl olduğu gibi yurtiçi ve yurtdışı profesyonel ziyaretçi çalışmalarını, katılımcıların talepleri ve eleştirilerini göz önüne alarak hazırlamaktadır. Türkiye’nin her ilinden ziyaretçinin geldiği Agroexpo Eurasia’ ya Orion Fuarcılık bu sene, 1.000 otobüs getirmeyi hedeflemiş ve ziyaretçi organizasyonları ile ilgili tüm çalışmalarına şimdiden hız vermiş bulunmaktadır.

Tüm ekipmanları, yenilikleri ve iş hacmini büyütmeye yönelik yeni pazar eğilimlerini bulacağınız Agroexpo Eurasia Orion Fuarcılık tarafından gerçekleştirilecek otobüs organizasyonları ile beraber yapılan tanıtım çalışmaları sonucunda fuara bu sene 150.000 sektör ilgilisinin ziyaret edeceği öngörülmektedir.

Online Davetiye

Girişin ücretsiz olduğu fuar, 19 – 21 Eylül tarihlerinde 10:00 – 19:00 saatlerinde, 22 Eylül Pazar günü ise 10:00 – 17:00 saatleri arasında açık kalacaktır. Agroexpo Eurasia’yı ziyaret edebilmek için www.orionfuarcilik.com.tr adresinden online davetiye alabilirsiniz. Haberin kaynağı: |ahref|www.orionfuarcilik.com.tr||a||

Read More