Güncel, www.gidahatti.com

Bu burçlara dikkat! İşte seri katil olmaya en yakın burçların listesi…

Burçlar ve astroloji zaman zaman vereceğimiz kararlarımızı etkiliyor. Kimileri burçlara inanmasa da bazı insanlar karar verme aşamasında astrolojiye başvuruyor. 12 burcunda farklı karakter özellikleri ve davranışlara sahip. Kimileri daha sakin bir yapıya sahipken kimi burçların içinden adeta bir psikopat çıkabiliyor. FBI istatistikleri seri katillerin burçlarını açıkladı. İşte içinden saldırgan ve hatta seri katillerin çıkabileceği o burçların listesi… İlk sırayı görenler hayrete düştü…
12) İkizler
Çift karakterli olarak tanınmalarına rağmen suç oranı en düşük burç ikizlerdir. Aslında bu alemin en zararsız burcu olan İkizler burcu bırakın bir insana zarar vermeyi karıncayı bile incitemez. Her konuyu konuşarak halletm yanlısıdır. 
11) Kova
FBI verilerine göre dünyanın en zararsız ikinci burcu: Kova. Suç işleme eğilimi oldukça az olan Kovalar eğer bir suç işleyecekse de bunu adeleti sağlamak adına yapabilir. 
Belki de suç işliyorlar fakat zekalarından dolayı çok iyi gizleyebiliyorlar… Kim bilir?
10) Aslan
Aslan burcu denildiğinde ilk olarak akla gelen kocaman bir ego. Her koşulda kendilerini düşünen Aslanlar suç işleme oranı ile şaşkınlık yaratıyor. Bu burcun şaşırtıcı bir şekilde en az suç işleyen olduğu görülüyor.
9) Başak
Tehlikeli burçlardan sayılan Başaklar suç dosyaları tabarık burçlar arasında yer alıyor. Ancak onlar cinayet gibi suçlar ile değil hackerlık ve sahtecilikten kaynaklı. 
8) Terazi
Kibar ve adil olarak tanınmalarına rağmen Teraziler cinayet işleme ve şiddete meyilli bir burçtur. 
7) Balık
Kafanızdaki oluşturduğunuz Balık profilini silin. Her zaman duygusal ve naif olan o Balıkların içinde meğerse bir psikopat yatıyormuş. Aileen Wuornos, Katil Palyaço ve Richard Ramirez de bir Balık burcu. 
6) Oğlak
İçe kapanık bir yapıya sahip olan Oğlakların içinde adeta volkanlar patlıyor olabilir. İnsan öldürme eğilimi olan başka bir burç da Oğlak sayılabilir.  Genel olarak katilleri seri katil olsa da, seri katillere baktığımızda bu ayda doğan sayısı çok fazla değil.
5) Koç
Normal şartlarda suç işlemeye çok da meyilli olmamasına rağmen Koçların en büyük derdi baş edemedikleri sinirleridir. Sinirlenince kendini kaybeden Koçlar suçlarını genellikle bu yolla işliyor. 
4) Boğa
Boğa burcu olanlar veya partneri Boğa olanlar genel olarak da aşırı sinirli olmalarıyla dikkat çekiyorlar. İş cinayete gelince ise daha çok sahteciliğe ve cinayete meyilleri var. Cinayet işlemek için çok da mantıklı sebepleri olduğu düşünülebilir. Paraya ve lükse düşkündürler.
3) Yay
Neşeli olmaları ile bilinen Yaylar listenin üçüncü sırasında yer alıyor. Stalin, Pablo Escobar, Ted Bundy gibi önemli isimler Yay burcu…  Bazı seri katillerin psikolojik problemleri az çok bilinirken, bu burcun mensuplarının da kendilerini lider olarak gördükleri düşünülüyor.
2) Akrep burcu
İkincilik ödülü Akrep burcu mensuplarına verildi. Psikopatlık eğilimi yüksek olan Akrepler sadist cinayetlerin adeta ağa babası Akrep burcu imiş. Üstelik FBI’a göre de çoğu seri katil Akrep.
1) Yengeç burcu
İnanılmaz ancak zodyağın suç makinesi Yengeç burcu çıktı. Ruh halinin sık sık değişmesi ile ilgili olsa gerek, kıskançlık duygusu bu burcu iyice cinayete meyillendirmiş. Şiddette meyilleri de olan Yengeç burçları aynı zamanda FBI istatistiklerinde de en tehlikeli burç olarak görülüyorlar.

Read More