Güncel, www.gidahatti.com

Kervan Gıda Pazarlama Direktörlüğüne atama

Dünya’nın En İyi 100 Şekerleme Şirketi arasında kendi kategorisinde 6’ncı, genel kategoride 82. Sırada yer alan Kervan Gıda, 2030 yılında kendi alanının en başarılı 3 firmasından biri olma hedefine çalışanlarının katkılarıyla ulaşmayı planlıyor.
Esra Gür, Pazarlama Direktörlüğüne atandıHali hazırda 85 ülkeye ihracat yapan; ABD, İngiltere, Almanya ve Rusya’da satış şirketleri bulunan Kervan Gıda, halka arz sonrası başlattığı organizasyonel dönüşüm çalışmalarını hızlandırdı.
Son olarak şirketin küresel pazardaki pazarlama faaliyetlerini yönetmek üzere Kervan Gıda Pazarlama Direktörlüğüne, sektörün deneyimli isimlerinden Esra Gür atandı. Koç Üniversitesi’nde Executive MBA’ini tamamlayan, kariyer yaşamında Hayat Kimya, Bayer, Vodafone gibi şirketlerde görev alan Esra Gür, pazarlama, marka yönetimi ve ticari pazarlama alanındaki bilgi ve deneyimini Kervan Gıda’ya taşıyacak.
Yönetim kademelerindeki kadın yönetici oranında dengeŞirketten yapılan açıklamada, Kervan Gıda’nın yönetim kademelerindeki kadın oranını dengede tutmak konusundaki hassasiyeti nedeniyle şirketin küresel pazarlama operasyonunun başına bir kadın yönetici atanmasının gurur verici olduğu vurgulandı. Eylül ayı itibarıyla görevine başlayan Esra Gür, Kervan Gıda’nın küresel satış ve pazarlama çalışmalarının stratejik hedeflere uygun biçimde yürütülmesi ve şirket markalarının hem yerel hem global pazarlarda kendi alanlarındaki pazar paylarının artırılması konularından sorumlu olacak.

Read More