Güncel, www.gidahatti.com

15 Ekim güncel benzin ve motorin fiyatları ne kadar? Akaryakıta zam gelecek mi?

Akaryakıta gelen son zam 15 Ekim’de pompaya yansımıştı. Benzin ve motorin fiyatları, son günlerde dolardaki iniş ve çıkışlar ile petrolün varil fiyatındaki dalgalanmalardan etkileniyor. Dolar da yaşanan dalgalanma doğrudan pompa fiyatlarını etkiliyor. Bu da vatandaşın cebine de ya zam ya da indirim şeklinde yansıyor. Motorine en son 15 Ekim’de zam yapılmıştı. İşte güncel akaryakıt fiyatları…
Motorine zam yapıldı mı?Motorine 15 Ekim 2022 tarihinden itibaren geçerli olmak üzere motorine 99 kuruş zam geldi. Zam pompa fiyatlarına da yansıdı. 16 Ekim Pazar günü için ise bir zam ya da indirim haberi gelmedi. İşte büyükşehirlerde güncel benzin ve motorin pompa fiyatları…
İstanbul güncel akaryakıt fiyatları ne kadar?İstanbul’da motorin litre fiyatı 27,42 liradan satılıyor. Benzinin litresi ise ortalama 20,62 liradan satılıyor. İstanbul’da LPG litre fiyatı ise 10,73 TL (Anadolu) – 10,98 TL (Avrupa) arasında. 
Ankara güncel akaryakıt fiyatları ne kadar?Ankara’da benzin litre fiyatı 20.77 TL, motorin litre fiyatı 27,55 TL’den satılıyor. Ankara’da LPG litre fiyatı ise 11 TL.
İzmir güncel akaryakıt fiyatları ne kadar?İzmir’de benzin litre fiyatı 20.76 TL, motorin litre fiyatı 27,52 TL’den satılıyor. İzmir’de LPG litre fiyatı ise 10,73 TL.

Read More