Güncel, www.gidahatti.com

Bu dört burca dikkat! Sakın düşman olmayın…

Boğa BurcuBoğa burcunun astrolojide en inatçı burç olduğu bilinir. Kimi zaman da boğa burçları aşırı öfkeli kişi olurlar. Boğa burçlarını asla kızdırmayın. Çünkü bu burç asla düşman olmamanız gereken dört burçtan biridir. 
Boğa burçları, pek çok şeyiiçinde tutar ve dokunduğunuzda çok sinirli davranışlar sergiler. Üstelik bu burç sizi hayat boyu düşmanı olarak kabul edebilir.
Yengeç BurcuYengeç burçları genel olarak sakin ve duygusal bir yapıya sahiptirler. Ancak bu burçları sinirlendiğinizde sizi anında dümen ilan ederler. Bu durum onların duygu fırtınası yaşamasına neden olur.
Yengeç burcu olanlar sinirlendiklerinde çok tehlikeli bir hal alabilirler. Her şeyi size anlatmaya kalkıp duygularınızı alt üst edebilirler ve daha ileri gidip sizin dedikodunuzu herkes ile yapabilirler. Cümleleri zehirli olan yengeç burçlarının kahreden bu hali ile mücadele etmek çok zor.
Akrep BurcuAkrep burçları öfkeleri ile yakınlarını sarsar. Asla ve hiç bir koşulda rol yapmayan akrep burçları eğer sizi düşmanı olarak görüyorsa bunu gözünüze baka baka yapabilir.
Akrep burçlarında kin duygusu yüksektir. Üstelik akrepler intikam almadan yaşayamazlar. Her hareketi planlanlı olan akrepler, intikam almak için doğru zamanı kovalarlar. Bu sebeple de akrep burçları ile asla gözleşmemeniz gerekir.
Yay BurcuYay burçları aslında neşeli halleri ile umursamaz görünürler. Ayrıca çok da hassas bir kalpleri vardır. Yay burçları, çok üzüldüklerinde kin tutarlar ve düşmanlıkları korkunçtur.
Yay burçlarının kini asla geçmez ve o zehri size göstermek için hiç çekinmezler. Yay burçlarından hiç beklemediğiniz bir anda patavatsız cümleleri veya yersiz davranışları sizden intikamını almak için çalışır. Eğer yay burcu gerçekten sizi düşmanı olarak görüyorsa yaptığınız şakaları bile ciddiye alır.
Diğer burçlardan Koç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Oğlak, Kova ve Balık’ın da çok kötü oldukları yanları vardır ve onlar da sinirlenir. Ancak yukarıda saydığımız 4 burç kadar asla kinci değildirler.

Read More